| | foto33@foto33.pl |533 720 090

Zdjęcia do dokumentów

 

 

 

 

 

 

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów: paszport, dowód osobisty, prawo jazdy (fotografie biometryczne), legitymacje szkolne i studenckie, zdjęcia dyplomowe, wizy, zdjęcia do CV i wizytowe, karty rowerowe, wędkarskie i wiele, wiele innych.

Zdjęcia realizujemy według aktualnych wymagań urzędów i szkół.

Na życzenia klienta możemy wykadrować zdjęcie do niestandardowych formatów, wykonać zdjęcie czarno-białe lub dodać efekt sepii. 

 

 Zobacz cennik

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wybraniu przez klienta najlepszego ujęcia jest ono poddawane retuszowi, który polega na usunięciu drobnych niedoskonałości. Dokumenty można zamówić w trybie ekspresowym  (około 10 minut) lub na drugi dzień. Wykonujemy również zdjęcia z dojazdem do klienta.

Istnieje możliwość zgrania dokumentu na nośnik cyfrowy: płytę CD, pendrive, kartę pamięci lub wysłania pliku na adres e-mail. 

Wszystkie zdjęcia wywołujemy w naszym fotolabie, co gwarantuje najwyższą jakość oraz gwarancję trwałości na wiele lat. Zapraszamy do FOTO 33!

 

Do każdego dokumentu dołączamy portret gratis!

 

 

Zobacz cennik

  

#fotograftarnów #fotograf #tarnów #fotoobrazy #promocja #wywoływaniezdjęć #fotoksiążka #fotoksiążkatarnów #zdjęcia #zdjęcianapłótnie #zdjęcianapłótnietarnów #zdjęcia #napłótnie #płótno #fotoobraztarnów #fotoobrazytarnów #promocjatarnów #tarnow #zakładfotograficzny #fotolab #laboratoriumfotograficzne #albumtarnów #albumy #zdjęciadodokumentówtarnów #zdjęciadokumenty #zdjęciado #legitymacja #paszport #dowód #prawojazdy